Про компанію Продукція Дошка оголошень
 

Про компанію
     
Прайс-лист
Публікації
Реєстрація ВМП
Партнери
Контакти
Вакансії
Події
   
   
 
Продукція
     
Лабораторія
Фізіотерапія
Нейрохірургія
Кардіологія
Неонатологiя
Рентгентехніка
Рентгензахист
Ендоскопія
Ультразвукове устаткування
Високочастотна хірургія
Фетальнi монітори і доплери
Шприцеві насоси
Відсмоктувачі хірургічні
Офтальмологія
Мікроскопи
Ваги медичні
Медичні меблі
Оздоровчо-реабілітаційні
установки
Різне
   
   
Alpha Oxy SPA System
   Добавлено: 7 июня 2006  
 
altОсновні можливості СПА-капсули Alpha Оху SРА™:

Оксітерапія - використання кисню в терапевтичних цілях. Апарат комплектується кисневою маскою й ендоназальною системою подачі кисню, що дозволяє проводити інгаляції чистим киснем у процесі процедури. Інгаляції киснем входять у комплекс процедури, але їх можна використати і як додатковий вплив під час процедур косметичного відходу.

Потік кисню може мінятися від 0,5 до 6 літрів на хвилину.

Oxygen, Аroma Іnhalatіon (Інгаляції чистим киснем, аромотерапія) - інгаляції чистого кисню, при необхідності - у сполученні з аромомаслами. Додавши трохи краплі ефірного масла в процесі інгаляції, можна якісно різноманітити процедуру.

ОхуTherm™ (Оксігіпертермія) - це зовсім нова методика комбінованої терапії, проведення якої можливо тільки в капсулі Alpha Оху SРА™. Основою Оксігіпертермії є комбінація чистого кисню (до 99%) і варійованої температури.

Оху-Sргау™ (Оксі-спрей). Нанесення на локальні ділянки шкіри цільових косметичних або лікувальних препаратів (оксіаерозолі) за допомогою струменя чистого кисню.

Суха сауна: температура до 82°С.

Система Широдхари - додаткова можливість догляду за шкірою волосистої частини голови.

Підігрів контурного ложа до 50°С.

Регульована функція вібромасажу.

Іонний душ - обдувши особи іонізованим прохолодним повітрям.

18 вбудованих програм-методик.

Концентратор, компресор кисню. Продуктивність 6 літрів на хвилину. Потік кисню регулюється від 0,5 до 6 літрів на хвилину.

Стереосистема із СD-магнітолою.

Ексклюзивна космецевтична лінія препаратів, збагачених киснем, для догляду за шкірою особи й тіла, створена спеціально для Alpha Оху SРА™ капсули.

Кисень подається в капсулу від генератора кисню без тиску, що є принциповою відмінністю кисневої капсули Alpha Оху SРА™ з барокамери. Це дозволяє уникнути основних протипоказань для процедур оксигенотерапії й технічних проблем, пов'язаних з експлуатацією кисневих станцій або балонів під тиском.

Потрібний терапевтичний ефект оксігіпертермії досягається сполученням кисню певної концентрації, варійованої температури й спеціалізованих препаратів для нанесення на шкіру.

У косметології цей метод незамінний як для забезпечення швидкого й глибокого через шкіряного введення косметологічних препаратів, так і для комплексного терапевтичного впливу на весь організм у цілому.

Основні ефекти від застосування оксігіпертермії

У шкірі, як й у кровоносній і лімфатичній системах, у стані гіпоксії сповільнюється синтез структурних компонентів, у тому числі колагену, еластину й т.д. Як правило, замолоду оксигенация організму достатня для повноцінного функціонування кліток. Знижений зміст кисню в крові, тканинах є одним з первинних факторів процесу старіння й тому для компенсації дегенеративних процесів в організмі необхідна додаткова оксігенація. Підвищення рівня кисню в тканинах скорочує строки відновлення шкіри, тім числі після проведення таких агресивних косметичних процедур, як лазерне шліфування, хімічні пілінги й мікродермобразія.

Оксігіпертермія ( Охутherm™) сприяє швидкому проникненню кисню й активних речовин, нанесених на поверхню шкіри у вигляді локальних аплікацій, у глибокі шари дерми, лімфатичну й кровоносну системи. При оксігіпертермії підсилюється циркуляція крові, збагаченої киснем, що сприяє детоксикації, очищенню й поліпшенню регенеративних функцій органів, а комплексний вплив на лімфатичну систему стимулює імунітет.

Омолодження за допомогою оксігенації стимулюється оздоровлення клітинного складу тканин усього організму, тому що кисень активізує регенеративні властивості тканин на клітинному рівні.

За допомогою цього досягається "ясність думки", підвищення працездатності й стимуляція імунної системи, нейтралізація й виведення вільних радикалів, антибактеріальний й опосередкований противірусний ефект.

Оксигипертермия є самостійним, повноцінним методом детоксикації, тому що виведення токсинів відбувається фізіологічно, без застосування фармакологічних препаратів.

Alpha Оху SРА™ ідеальна для проведення більшості СПА-процедур. Терапевтичні можливості Alpha Оху SРА™ практично не обмежені, тому що численні можливості, методики й спеціально розроблена лінія космецевтичних препаратів дозволяють проводити до декількох десятків протоколів по оздоровчій реабілітації й естетичної корекції.

Додаткові ефекти оксігіпертермії:
  • Поліпшує настрій і підвищує концентрацію уваги
  • Знижує емоційна напруга
  • Підвищує працездатність, фізичну витривалість
  • Купірує мігрень, профілактика головних болів різної етіології
  • Активізація процесів метаболізму, у тому числі процесів ліполізу
  • Відновлює здоровий сон при різних формах безсоння
  • Профілактика розвитку інфекцій у післяопераційний період
  • Підвищує загальний рівень резистентності організму
  • Лікування хронічних шкірних захворювань, у т.ч. захворювань волосистої частини голови
  • Нормалізація ваги
Установка капсули не вимагає спеціальної підготовки приміщення!
alt
Основні технічні параметри:
Вага без упаковки 193 кг
Вага з упаковкою 220 кг
Колір білий
Живлення 220 В, 50-60 Гц, 10 А, 2,2 кВт
Габаритні розміри:
У закритому стані (Д*Ш*В) 227*91*120 см
У відкритому стані (Д*Ш*В) 227*91*240 см
Технічні вимоги до концентратора кисню:
Живлення 220/240 В, 50-60 Гц, 2 А
Споживана потужність 450 Вт
Продуктивність від 0,5 до 6 л/хв
Довжина 36,8 см
Ширина 40 см
Висота 72,4 см
Вага 24,5 кг
alt
 
   
 
  Links: med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua | ultramed.com.ua | ukrmedsys.infomir.kiev.ua | mstol.com.ua | mkreslo.com.ua
Copyright © 2007
design by netto.com.ua
bigmir)net TOP 100 META-Ukraine Rated by MyTOP Рейтинг@Mail.ru