Про компанію Продукція Дошка оголошень
 

Про компанію
     
Прайс-лист
Публікації
Реєстрація ВМП
Партнери
Контакти
Вакансії
Події
   
   
 
Продукція
     
Лабораторія
Фізіотерапія
Нейрохірургія
Кардіологія
Неонатологiя
Рентгентехніка
Рентгензахист
Ендоскопія
Ультразвукове устаткування
Високочастотна хірургія
Фетальнi монітори і доплери
Шприцеві насоси
Відсмоктувачі хірургічні
Офтальмологія
Мікроскопи
Ваги медичні
Медичні меблі
Оздоровчо-реабілітаційні
установки
Різне
   
   
Нейрохірургія
   Добавлено: 7 июня 2006  
 
Компанія Українські Медичні Системи являється ексклюзивним представником на території України продукції Codman a Johnson & Johnson Company.

Система для моніторингу внутрічерепного тиску CODMAN MICROSENSOR

alt

Система для моніторингу внутрічерепного тиску CODMAN MICROSENSOR дозволяє робити високоточні виміри внутрічерепного тиску в при субдуральном у, внутріпаренхіматозному і внутрі шлуночковом у розташуванні датчика. Передача інформації здійснюється переважно електронним шляхом, а не через трубку чи волоконну оптику. Основою нашої технології є тензометрич н ий датчик CODMAN MICROSENSOR, що успішно пройшов клінічні іспити. Датчик встановлюється субдурально, у паренхіму мозку або усередину шлуночків. Експрес-монітор CODMAN ICP, що показує величину внутрічерепного тиску, оснащений інтерфейсом з дуже зручним меню. Набір для краніотомії включає всі необхідні інструменти для виконання доступу в ході встановлення датчику . Інструменти стерильні, послідовно упаковані і являють собою оптимальне співвідношенні ціни і якості.


Основні відомості
Система для зовнішнього дренування CODMAN ІІ

alt Катетер для зовнішнього люмбального дренування CODMAN і голка Touhy призначені для тимчасового доступу в субарахноідальний простір на поперековому рівні з метою дренування ліквору для зменшення обсягу інтракраніальної рідини й зниження внутрічерепного тиску.

Основні відомості

 


Переваги й вигоди
  • Характеристики й переваги LED Kіt ІІ


Електронні Брошури
 
   
 
  Links: med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua | ultramed.com.ua | ukrmedsys.infomir.kiev.ua | mstol.com.ua | mkreslo.com.ua
Copyright © 2007
design by netto.com.ua
bigmir)net TOP 100 META-Ukraine Rated by MyTOP Рейтинг@Mail.ru