П'ятниця, 9 червня 2006 р.

 

ООО "Украинские Медицинские Системы"

+380 44 501 8140
+380 44 296 1770

info@ukrmedsys.com
http://ukrmedsys.comНа фото: стенд ТОВ "Українські медичні системи"

Під час проведення виставки "Індустрія Охорони Здоров'я 2006", що проходила з 7 по 9 червня 2006р. у Національному Комплексі "Експоцентр України", Компанія "Українські Медичні Системи" презентувала новинку українського медичного ринку - індивідуальні засоби рентгенозахисту виготовлені без застосування свинцю. Унікальна патентована технологія вітчизняного виробництва дозволяє виготовляти виробу індивідуального рентгенозахисту дешевше аналогів представлених на ринку, які містять свинець. Продукція має всі необхідні сертифікати й відповідає жорстким медичним стандартам. "Дана продукція викликала величезний інтерес, як у медичних працівників, так і фахівців медичних установ, що займається комплексним оснащенням, зокрема рентген-кабінетів. У цей час ми приймаємо заявки на виробництво чергової партії виробів з урахуванням особливих вимог наших шановних Замовників", - прокоментував наявність постійних відвідувачів стенда Максим Поліщук, президент ТОВ "Українські Медичні Системи". "Подвійно приємно, коли краща у своїй сфері продукція має маркування "Зроблене в Україні", - підкреслив пан Поліщук.

Не менший інтерес у відвідувачів виставки, особливо фахівців в галузі нейрохірургії, викликала Система виміру внутрічерепного тиску (ІCP-монітор) вир-ва фірми Codman, що входить у групу Компаній Johnson & Johnson. "Упевнений, подібного роду інструментарій повинен стати доступним кожному українському нейрохірургові. Радує, що індустрія охорони здоров'я рік у рік поповнює арсенал лікарів новинками, що допомагають ефективно боротися за життя пацієнта", - по достоїнству оцінив американську систему почесний гість стенда пан Микола Поліщук.

Ще однією новинкою представленої на виставці "Індустрія Охорони Здоров'я 2006" стала продукція італійської Компанії PІС Іndolor. Товари медичного призначення під логотипом PІС Іndolor уже давно користуються популярністю на європейському ринку. Автоматичні наручні прилади для виміру тиску, безконтактні термометри й багато інших виробів високої якості, розраховані на масового споживача й необхідні в кожному будинку й офісі, без сумніву, знайдуть свого покупця й в Україні. Незабаром вони надійдуть у роздрібний продаж. Ми сподіваємося, ринок адекватно оцінить розробки італійських інженерів і дизайнерів. І, незважаючи на присутність аналогічних конкурентних товарів, у т.ч. високої якості, ми чітко бачимо потенціал даного сегмента й розробили відповідну ринкову стратегію", - повідомив зацікавленим відвідувачам стенда Федір Храмів, директор ТОВ "Українські Медичні Системи".

На фото: керівництво ТОВ "Українські медичні системи", почесні гості й партнери


© Ukrainian Medical Systems