Про компанію Продукція Дошка оголошень
 

Про компанію
     
Прайс-лист
Публікації
Реєстрація ВМП
Партнери
Контакти
Вакансії
Події
   
   
 
Продукція
     
Лабораторія
Фізіотерапія
Нейрохірургія
Кардіологія
Неонатологiя
Рентгентехніка
Рентгензахист
Ендоскопія
Ультразвукове устаткування
Високочастотна хірургія
Фетальнi монітори і доплери
Шприцеві насоси
Відсмоктувачі хірургічні
Офтальмологія
Мікроскопи
Ваги медичні
Медичні меблі
Оздоровчо-реабілітаційні
установки
Різне
   
   
Столики медичні
   Добавлено: 7 июня 2006  
 
Столик маніпуляційний СМ-3

Призначений для розміщення інструментів, матеріалів і медикаментів як на полках, так й усередині столика. Використається в операційних", перев'язних і маніпуляційних кабінетах.

Столик виготовлений з металевого профілю й пофарбований порошковою емаллю. Верхня полиця виготовлена з нержавіючої сталі, під якою розміщений ящик на роликових полозах. Нижня полиця виготовляється зі скла. На вимогу Замовника можливе виготовлення як металевої, так і нержавіючої полиці. Стіл установлений на апаратні колеса із сіркою, що не залишає слідів гуми. Стіл поставляється в розібраному стані, що значно полегшує його транспортування.

Габаритні розміри, мм:630х530х900

Столик інструментальний СИ-5

Призначений для розміщення інструментів, матеріалів і медикаментів і використовується в операційних й перев'язочних.

Стіл виготовлений з металевого профілю й пофарбований порошковою емаллю. Верхня й нижня полиці виготовляються зі скла. На вимогу Замовника можливе виготовлення як металевих, так і нержавіючих полиць. Стіл установлений на здвоєні пластикові колеса, що дозволяє переміщати його усередині приміщення. Стіл поставляється в розібраному стані, що значно полегшує його транспортування.

Габаритні розміри, мм:630х530х900

Столик приладовий СП

Призначений для розміщення інструментів, матеріалів і медичних приладів і використається у фізіотерапевтичних й інших лікувальних кабінетах.

Столик виготовлений з металевого профілю й пофарбований порошковою емаллю. Усі полки виготовлені зі скла 4 мм. На вимогу Замовника можливе виготовлення як металевих, так і нержавіючих полиць. Стіл установлений на здвоєні пластикові колеса, що дозволяє переміщати його усередині приміщення..

Габаритні розміри, мм: 630х630х800

Столик анестезіолога СА

Призначений для розміщення предметів, пристосувань, інструментів, необхідних лікареві-анестезіологові при роботі в операційній.

Столик виготовлений з металевого профілю й пофарбований порошковою емаллю. Полка регулюється по висоті й виготовлена з нержавіючої сталі. Особливістю конструкції є те, що столик має можливість, зберігаючи стійкість, перебувати над операційним столом, або над ліжком у відділенні інтенсивної терапії. Стіл установлений на апаратні колеса із сіркою, що не залишає слідів гуми.

Габаритні розміри, мм:630х530х900

Підставка під термостат ПГП

Призначена для розміщення великогабаритних апаратів таких як: термостат, ГП, ШСС і використовується в лабораторіях і стерилізаційних приміщеннях.

Стіл виготовлений з металевого профілю й пофарбований порошковою емаллю.

Габаритні розміри, мм: 600х500х750

Столики інструментальні серії Економ

Призначені для розміщення інструментів, матеріалів і медикаментів і використовуються в операційних й перев'язочних.

Столики виготовлені з металевої гнутої труби й пофарбовані порошковою емаллю. Верхня й нижня полиці виготовлені з металу й приварені до каркаса столика, що забезпечує його стійкість.

Габаритні розміри, мм:500х400х700

Візок для перевезення їжі ТПП

Призначений для перевезення їжі з харчоблока у відділення лікувальних установ.

Візок виготовлений з металевого профілю й пофарбований порошковою емаллю. Має дві полки із припустимим навантаженням 20 кілограмів на верхню полицю й 80 кілограмів на нижню полки. Візок установлений на гумові апаратні колеса діаметром 100мм, два з яких мають гальма.

Габаритні розміри, мм: 500х700х900.

Столик інструментальної спеціальний

Під замовлення виготовляються столики як повністю з нержавіючої сталі, так і по індивідуальних проектах. Колеса й марка замовляються по каталогах, відповідно до вимог замовника.
 
   
 
  Links: med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua | ultramed.com.ua | ukrmedsys.infomir.kiev.ua | mstol.com.ua | mkreslo.com.ua
Copyright © 2007
design by netto.com.ua
bigmir)net TOP 100 META-Ukraine Rated by MyTOP Рейтинг@Mail.ru