Про компанію Продукція Дошка оголошень
 

Про компанію
     
Прайс-лист
Публікації
Реєстрація ВМП
Партнери
Контакти
Вакансії
Події
   
   
 
Продукція
     
Лабораторія
Фізіотерапія
Нейрохірургія
Кардіологія
Неонатологiя
Рентгентехніка
Рентгензахист
Ендоскопія
Ультразвукове устаткування
Високочастотна хірургія
Фетальнi монітори і доплери
Шприцеві насоси
Відсмоктувачі хірургічні
Офтальмологія
Мікроскопи
Ваги медичні
Медичні меблі
Оздоровчо-реабілітаційні
установки
Різне
   
   
Коротка характеристика катетера Touhy CODMAN
   Добавлено: 7 июня 2006  
 
Увага

Цей інформаційний проспект не включає повну інформацію, необхідну для вибору й використання виробу. Для одержання повної необхідної інформації див. маркування.

Показання

Катетер для зовнішнього люмбального дренування з голкою Touhy CODMAN застосовується для тимчасового доступу в субарахноідальний простір на поперековому рівні й при використанні разом з іншими пристроями Codman призначається для дренування ліквору й інших рідин з подібними фізичними властивостями з метою зменшення обсягу й тиску інтракраніальної рідини.

Протипоказання

Виріб не призначений і тому не може бути використане для будь-яких цілей, які не позначені в показаннях.

Установка катетера не показана пацієнтам з інфікованим ліквором або патологічними процесами серединної попереково-крижової локалізації (тобто, розщеплення хребців, міеломенінгоцеле або менінгоцеле).

Установку катетера не слід виконувати, якщо ліквор містить детрит й елементи крові, тому що вони можуть засмітити вузький просвіт катетера. Для очищення ліквору від детриту можна застосовувати повторні люмбальні пункції, після чого можна встановлювати катетер.

Ускладнення

Такі ускладнення, як інфекція, проникнення повітря в поперекове субарахноідальний простір і витікання рідини можуть виникнути в будь-який момент у ході процедури або після її.

Попередження

Щоб уникнути ушкодження катетера не слід видаляти катетер з голки при введенні її в субарахноідальний простір. Якщо катетер повинен бути вилучений, витягніть голку одночасно з катетером.

Інфекція може виникнути вдруге стосовно системної інфекції дренувального механізму. Така інфекція може викликати арахноідит, при цьому необхідно витягти катетер і призначити антибіотики.

Наступні попередження стосуються спільного застосування CODMAN Lumbar Draіnage Catheter Kіt ІІ c CODMAN External Draіnage Collectіon Bag й and Tubіng Set або CODMAN External Draіnage System ІІ:
  • Ліквороприймач повинен розташовуватися нижче рівня тіла пацієнта. Переконаєтеся, що всі п'ять клапанів відкриті.
  • Внутрічерепний тиск регулюється розташуванням краплинної камери щодо тіла пацієнта. У зв'язку із цим надзвичайно важливо, щоб камера була фіксована на необхідній висоті так, щоб вона не могла бути випадково зміщена нагору або вниз. Висоту розташування краплинної камери щодо тіла пацієнта може міняти тільки кваліфікований персонал і тільки по призначенню лікаря.
  • Руху пацієнта після установки краплинної камери можуть впливати на внутрічерепний тиск.
  • Варто уникати промокання стерильного повітряного клапана, оскільки його промокання може змінити тиск. Якщо є підозра, що клапан промок, рекомендується негайно замінити трубки й ліквороприймач, по каталозі 82-1701
  • Y-образне місце для ін'єкцій надійно прикріплено до запірного крана. Не намагайтеся його затягти або видалити.
Застереження

На кожному етапі використання продукту необхідне дотримання асептики.

Будьте надзвичайно обережні, у жодному разі не допускайте контакту силіконового катетера зі шкірою пальців, серветками, тканиною, тальком, а також будь-якими волокнистими або гранульованими поверхнями. Силіконова гума дуже електростатична, тому притягає зважені в повітрі частки, контамінація якими може провести до розвитку тихорєцької реакції.

При накладенні лігатур слід дотримуватися особливої обережності, щоб не порізати трубки й не викликати їхню оклюзію. Не рекомендується використання лігатур з нержавіючої сталі разом із силіконовими виробами.

Силікон легко рветься й ріжеться, тому захоплюйте силіконові катетери затисками, бранши яким захищені гумовими ковпачками.

Для зниження ризику інфікування варто робити догляд за місцем виходу катетера, керуючись засадами, застосовуваним у відношенні довгостроково імплантованих катетерів для посиленого парентерального харчування.

Видаляти й установлювати голівку з'єднання LUER-LOK треба з обережністю, щоб не допустити контамінації.

Рекомендується підшивання катетера до втулки з'єднання LUER-LOK щоб уникнути від'єднання компонентів системи при видаленні катетера.

CODMAN є зареєстрованим товарним знаком Codman & Shurtleff, Іnc.
LUER-LOK є зареєстрованим товарним знаком Becton, Dіckіnson, and Co
 
   
 
  Links: med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua | ultramed.com.ua | ukrmedsys.infomir.kiev.ua | mstol.com.ua | mkreslo.com.ua
Copyright © 2007
design by netto.com.ua
bigmir)net TOP 100 META-Ukraine Rated by MyTOP Рейтинг@Mail.ru