Электрокардиографический комплекс SCHILLER CARDIOVIT AT-104 PC/ERG 911 S

 

ООО "Украинские Медицинские Системы"

+380 44 501 8140
+380 44 296 1770

info@ukrmedsys.com
http://ukrmedsys.com 

Професійне навантажувальне тестування, поглиблений аналіз ЭКГ спокою, плюс 3-х канальний автономний електрокардіограф.

 


Здобуваючи комплекс SCHILLER, Ви одержуєте подвійну вигоду: АТ-104РС працює як автономний 3-х канальний електрокардіограф, а при підключенні до комп'ютера як 12-ти канальний підсилювач ЭКГ, дозволяючи робити професійне навантажувальне тестування й поглиблений аналіз ЭКГ спокою, включаючи тривалу реєстрацію ритму й дисперсію QT.
 

ЭКГ спокою

АТ-104РС може використатися як переносний електрокардіограф з акумуляторним живленням, забезпечуючи одномоментне зняття 12-ти відведень і послідовий друк по 3-м каналах на вбудованому термопринтері.

При підключенні кардіографа до комп'ютера його можливості значно розширюються, дозволяючи реєструвати відведення по Небу, Франку, робити порівняльний аналіз ЭКГ, тривалу (до 75 хв) реєстрацію ритму й аналіз дисперсії QT. Програма ф. SCHILLER, що протестована понад 10 000 разів, також видає точні виміри інтервалів, амплітуд по всім 12-ти відведеннях і розраховує електричні осі. Всі реєстрації зберігаються в базі даних і можуть бути роздруковані принтером на звичайному папері.


ЭКГ навантаження

Всі стадії навантаження й відпочинку можуть бути попередньо задані в протоколі перед початком тесту. Керування велоергометром або біговою доріжкою відбувається автоматично, відповідно до протоколу, однак завжди є можливість оперативно змінити навантаження або перейти до наступної фази. Під час навантаження відображається поточна ЭКГ по всім 12-ти відведеннях, а також усереднені QRSТ комплекси в збільшеному масштабі в порівнянні з ЭКГ спокою, обчислюються ЧСС, зсув і нахил ST. Для припинення навантаження можуть бути обрані різні критерії досягнення верхньої межі ЧСС. Після закінчення навантаження відображаються ЭКГ на всіх стадіях навантаження, графіки й таблиці ЧСС, ST, а також обчислюються ряд показників, включаючи фізичну робочу потужність і метаболічний еквівалент. Всі результати можуть бути відредаговані, включаючи унікальну можливість перерахування ST зміною крапки виміру відносно J, а також надрукований лікарський висновок. Підсумковий протокол формується користувачем і роздруковується на звичайному папері.

CARDIOVIT AT-104PC (в автономному режимі)

Відведення:12 стандартних відведень
Чутливість:5/10/ 20 мм/мв, настроюється автоматично або вибирається вручну
Спосіб друку: вбудований термопринтер високої роздільної здатності, 8 крапок на мм (вісь амплітуди), 40 крапок на мм (вісь часу), при швидкості 25 мм/сек
Швидкість друку на папері:5/25/ 50 мм/сек (у реальному часі)
Частотний діапазон цифрової реєстрації:0 - 150Гц (IЕС/АНА)
Папір, що реєструє:Термочутливий, Z-образно складений, 90мм х 90мм х 266 аркушів

Мережеве живлення:115/230 В (номінал). 50/60 Гц
Вбудоване джерело живлення: акумулятор
Безпека: Клас захисту I тип СF по класифікації IEC 601-1 і IЕС 601-2-25
Умови навколишнього середовища:
· Діапазон робочих температур від 10°до 40°С
· Відносна вологість: 25-95% (без конденсації)
Розміри:230 х 150 х 50 мм
Вага:1,9 кг

 

Велоэргометр ERG 911 S

Розроблений відповідно до новітніх рекомендацій європейських комітетів охорони здоров'я для медичних ергометрів. Призначений для навантажувального тестування в спортивній медицині, кардіології й реабілітації літніх і фізично ослаблених пацієнтів.
Характеристики:
Діапазон навантаження: 20 – 800 Вт (навантаження не залежить від числа обертів)
 Погрішність: ±3%, але не більш ніж ± 3 Вт
Число обертів: 30 – 130/хв
 Керування: RS232 для підключенн
я до CARDIOVITAT -101, AT-104 PC , AT-10
Крок навантаження: – 1 Вт
 Дисплей: з підсвічуванням для відображення швидкості, ЧСС, потужності й кроку навантаження
 Вага пацієнта: до 150 кг
 Регульована висота сидіння й рулячи
Вага: не більше 60 кг
 Відповідність: РЄ згідно директиви 93/42/ЕЕС© Ukrainian Medical Systems