Установка для підводного вертикального вытяжения хребта

 

ООО "Украинские Медицинские Системы"

+380 44 501 8140
+380 44 296 1770

info@ukrmedsys.com
http://ukrmedsys.comalt Установка для підводного вертикального вытягування хребта

Опис:
Установка призначена для підводного вертикального вытягування хребта. Вона складається із двох штанг, жорстко з'єднаних між собою поперечинами. Вигнута частина штанг охоплює борт басейну й фіксується за допомогою регульованих стопорних опор.

У підводній частині УПВВП установлюються підлокітники, призначені для втримання хворого перед початком процедури. Підлокітники встановлюються на одній з поперечин, що забезпечує з регулювання вытяжения залежно від  глибини басейну й росту пацієнта.

На верхній поперечині встановлюються гаки, на яких закріплюються стропи грудного ліфа. До поперекового пояса за допомогою карабінів і гаків підвішуються вантажі, що дозволяють зі збільшенням (зменшенням) навантаження робити вытяжение.
Вертикальне вытяжение виробляється в басейні розміром не менш 2х3 м. У басейні передбачені два рівні дна (1,5 м і 2 м). УПВП кріпитися до борта глибокої частини басейну. Поруч із басейном повинна бути передбачена кімната відпочинку, оснащена спеціальною кушеткою з регульованим нахилом. На кушетці пацієнта готовлять до вытяжению й забезпечують закріплення вытяжения після закінчення процедури.

Всі металеві частини установки виготовлені з нержавіючої сталі.

Габаритні розміри установки: 100х570х1200 мм

У комплект поставки входять:
- пристрій вытяжения,
- грудний ліф,
- поперековий пояс,
- набір вантажів.

Додатково, за окремим договором із замовником, установка може укомплектовуватися:
- ліфами й поясами різних розмірів (один комплект)
- кушеткою з регульованим нахилом (від 0 до 20°)
- системою автоматизованого спуска й підйому пацієнта в басейн

© Ukrainian Medical Systems