Про компанію Продукція Дошка оголошень
 

Про компанію
     
Прайс-лист
Публікації
Реєстрація ВМП
Партнери
Контакти
Вакансії
Події
   
   
 
Продукція
     
Лабораторія
Фізіотерапія
Нейрохірургія
Кардіологія
Неонатологiя
Рентгентехніка
Рентгензахист
Ендоскопія
Ультразвукове устаткування
Високочастотна хірургія
Фетальнi монітори і доплери
Шприцеві насоси
Відсмоктувачі хірургічні
Офтальмологія
Мікроскопи
Ваги медичні
Медичні меблі
Оздоровчо-реабілітаційні
установки
Різне
   
   
Билирубинометр GB 13 B
   Добавлено: 24 сентября 2007  
 
Билирубинометр GB13B предназначен для визначення концентрації загального білірубіна в сироватці крові фотометричним методом.
Зразком для виміру є плазма крові безпосередньо в капілярі, тому немає необхідності переносити кров у спеціальну вимірювальну кюветові. Для заповнення капіляра потрібно усього близько 60 мікролітрів крові, що дуже важливо особливо для маловагих дітей і дозволяє брати кров досить часто для достовірного визначення динаміки билирубинемии.
Джерелами світла в приладі служать светодиоды, що відрізняються практично необмеженим терміном служби і високою стабільністю ( на відміну від ламп накалювання). Тому період збереження тарировки приладу перевищує 6 місяців, і тарировку досить робити два рази в рік, а не перед кожним виміром. Завдяки високій чутливості вимірювальної системи удалося збільшити верхня межа виміру концентрації білірубіна до 30 мг/дл ( 510 мкмоль/літр ).
Сучасна мікропроцесорна система керування й обробки інформації дозволяє запам'ятовувати результати виміру для кожного пацієнта і представляти ці дані в або у виді таблиці, де для кожного результату вказується також час і дата проведення виміру, або у виді графічного тренда.
У пам'яті системи міститься до 124 даних для кожного з 96 пацієнтів, кожний з яких має індивідуальний код. Дані для пацієнта виводяться по запиті, де зазначений код пацієнта. Результати можуть бути роздруковані убудованим або зовнішнім принтером.
При виписці або перекладі пацієнта вміст його файлу може бути стерто оператором.
При підключенні билирубинометра до зовнішнього комп'ютера відкриваються необмежені можливості обробки даних за допомогою стандартного програмного забезпечення.

Билирубинометр GB13Bможет бути за бажанням покупця укомплектований убудованою акумуляторною батареєю для автономної роботи й убудованим або зовнішнім принтером.

Билирубинометр GB13Bотвечает вимогам європейських норм по електробезпечності й електромагнітній сумісності і має марку CE.


 
   
 
  Links: med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua | ultramed.com.ua | ukrmedsys.infomir.kiev.ua | mstol.com.ua | mkreslo.com.ua
Copyright © 2007
design by netto.com.ua
bigmir)net TOP 100 META-Ukraine Rated by MyTOP Рейтинг@Mail.ru