Про компанію Продукція Дошка оголошень
 

Про компанію
     
Прайс-лист
Публікації
Реєстрація ВМП
Партнери
Контакти
Вакансії
Події
   
   
 
Продукція
     
Лабораторія
Фізіотерапія
Нейрохірургія
Кардіологія
Неонатологiя
Рентгентехніка
Рентгензахист
Ендоскопія
Ультразвукове устаткування
Високочастотна хірургія
Фетальнi монітори і доплери
Шприцеві насоси
Відсмоктувачі хірургічні
Офтальмологія
Мікроскопи
Ваги медичні
Медичні меблі
Оздоровчо-реабілітаційні
установки
Різне
   
   
Матрац проти пролежнів
   Добавлено: 28 сентября 2007  
 

Противопролежневый надувной матрац с компрессором, полосками, предназначен для лежачих больных, профилактики и предупреждения трофических нарушений мягких тканей при длительном постельном режиме, эффективны при лечении ожоговой болезни, также обладает выраженным терапевтическим эффектом при лечении травм и заболеваний позвоночника.
Сокращает время ухода за лежачим больным медицинскому персоналу и родственникам больного.

1.               Автоматический компрессор попеременно наполняет воздухом группы ячеек (баллонов), изменяя давление в них каждые 6 минут

2.               Матрас выполнен из прочного и гипоаллергенного материала.

Преимущества:
По сравнению с обычным матрасом:

Благодаря работе компрессора (очень тихой), нагнетающего воздух попеременно в разные камеры матрасов, обеспечивается круглосуточное массажное воздействие на мягкие ткани пациента. Что позволяет устранить причину возникновения пролежней.


По сравнению с другими противопролежневыми матрасами:

Особо выгодная цена, существенно ниже, чем на аналоги других компаний.
Состав: ПВХ+нейлон. Максимальный вес пациента 135 кг.
Размер: 200х84х6,5
Противопролежневый надувной матрац с компрессором, ячеистый М 0002 предназначен для лежачих больных, профилактики и предупреждения трофических нарушений мягких тканей при длительном постельном режиме, эффективны при лечении ожоговой болезни, также обладает выраженным терапевтическим эффектом при лечении травм и заболеваний позвоночника.
Сокращает время ухода за лежачим больным медицинскому персоналу и родственникам больного.

1.               Автоматический компрессор попеременно наполняет воздухом группы ячеек (баллонов), изменяя давление в них каждые 6 минут

2.               Матрас выполнен из прочного и гипоаллергенного материала.

Преимущества:
По сравнению с обычным матрасом:

Благодаря работе компрессора, нагнетающего воздух попеременно в разные камеры матрасов, обеспечивается круглосуточное массажное воздействие на мягкие ткани пациента. Что позволяет устранить причину возникновения пролежней.


По сравнению с другими противопролежневыми матрасами:

Особо выгодная цена, существенно ниже, чем на аналоги других компаний.
Состав: ПВХ+нейлон. Максимальный вес пациента 135 кг.
Размер: 200х84х6,5Загальний догляд за невиліковними хворими

Створення гігієнічної обстановки для хворого включає : виділення окремої кімнати або частини її , де можуть бути забезпечені необхідні умови його утримання ; щоденне прибирання приміщення вологим способом ( силами рідних або активу Червоного Хреста ). У потрібних випадках , при наявності пухлини , що розпадається , при повторних блювотах , нетриманні сечі , калу провітрювання приміщення робиться кілька разів на день , а вологе прибирання - із застосуванням 1 % чи 2 % розчину хлораміну . Усі предмети догляду - поїльник, посуд, підкладне судно, мочеприймальник - повинні утримуватися в чистоті і періодично промиватися дезинфікуючим розчином.

 

Умивати хворого (обличчя, вуха, руки) необхідно щодня. Періодично робиться миття всього тіла під душем чи у ванні. Якщо по стані хворого це неможливе, роблять обтирання всього тіла частинами не рідше 1 раза на тиждень рушником, змоченим теплою водою. Після висушування шкіру треба протерти слабким розчином оцту або одеколоном. Промежина, пахові ділянці, пахвові, а в гладких жінок складки під молочними залозами змазують дитячим кремом. Не рідше 1 раза на 10 днів треба обрізати нігті на руках і ногах. Волосся потрібно розчісувати щодня. Яким би важким не був стан хворого, ці елементи догляду повинні здійснюватися систематично. Вони є оздоровлюючими, профілактичними у відношенні ускладнень і дійовою психотерапією, завжди поліпшуючою настрій хворих. Постіль хворого повинна бути охайною й зручною для нього (подушка не злежала, ковдра не звисає, краї її заправлені під матрац, підодіяльник добре прилягає до ковдри, простирадло гладко розправлене, без складок).

 

У хворих із нетриманням сечі, калу між простирадлом і матрацом прокладають клейонку. Зміну постільної білизни необхідно робити кожні 5-7 днів. При забрудненні виділеннями - частіше, іноді щодня й негайно. Зміну постільної білизни й перестилання постелі краще робити шляхом перекладання хворого на сусідню постіль чи кушетку, вони сполучаються тоді з провітрюванням і висушуванням матраца. Якщо це неможливе через відсутність помічників чи по стані хворого (метастази в хребті і т.п.), простирадло можна перемінити в такий спосіб: обережно повертають хворого на бік до краю ліжка, половину простирадла що звільнилася скачують валиком до спини хворого і на її місце стелять чисте простирадло, половину якого так само скачують; валик її розташовується поруч із валиком простирадла, що видаляється. Після цього хворого знову обережно повертають на інший бік через обидва валики на чисту половину постелі. Забирають старе простирадло і, розправивши скаток нового, повертають хворого на спину. Зміну сорочки в таких хворих роблять так: зібравши її догори, знімають спочатку з голови, а потім уже з рук. Надягання сорочки робиться у зворотному порядку.

 

Положення важкого хворого в постелі має істотне значення: воно може значно полегшити його стан, чи навпаки, погіршити. Тривале перебування в горизонтальному положенні, особливо літнього хворого, веде до порушення функції легень, сприяє розвитку застійної пневмонії, порушень серцево-судинної системи. Для таких хворих більш доцільно положення напівсидячи, або підведення на 15-20 см головного кінця ліжка (підкладання під ніжки 1-2 цеглин чи спеціальні підставки). Метастатичні вузли в порожнині малого таза, пахвових ділянках супроводжуються застоєм лімфи і стійким набряком кінцівки. У цих випадках треба створити піднесене положення кінцівки підкладанням подушки чи спеціальним пристосуванням. Родичі хворого повинні з'ясувати в онколога положення хворого у постелі, що рекомендується, і стежити за виконанням його рекомендацій.

 

Необхідно стежити за станом порожнини рота, що може бути джерелом інфекції і небезпечних ускладнень у важких хворих (лімфаденіт, гнійний паротит і навіть сепсис). Після кожного прийому їжі треба полоскати рот слабкими антисептичними розчинами або настоями трав (розчини гідрокарбонату натрію, перекису водню, калію перманганату, настої шавлії, ромашки). Якщо самостійне полоскання рота неможливе, роблять кілька разів на день обробку порожнини рота і язика тампонами, змоченими в цих розчинах. Обкладений сухий язик змазують кілька разів на день сумішшю гліцерину з 2 % розчином натрію гідрокарбонату або розчином Люголя.

 

Харчування важкого хворого роблять у точно встановлений час, краще 4 рази на день. Посуд і сервіровка столу повинні сприяти апетиту (чиста серветка, оформлення страв зеленню і т.п.).

 

Необхідно обов'язково стежити за станом кишечника, забезпечуючи регулярний стілець. При запорах призначають відповідну дієту: буряк, фрукти, чорнослив. Якщо самостійного стільця не буває, його викликають очисними клізмами. При необхідності під хворого повинне бути підкладене судно (краще гумове). Хворий залишається на гумовому судні до повного спорожнення кишечника. По призначенню лікаря клізма може бути замінена проносним засобом або введенням гліцеринової свічі. Після стільця необхідне обмивання ділянки заднього проходу теплою водою й просушування спеціальним рушником. При наявності гемороїдальних вузлів їх змазують призначеною маззю, або вазеліном, вводять свічу.

 

Пролежні.

 

Ослаблені хворі IV клінічної групи відрізняються підвищеною схильністю до утворення пролежнів. Попередити це ускладнення в них важко, але можливо й необхідно. Вилікувати пролежень, що утворився - неможливо. Некроз, що наступив шкіри, яка піддалася тривалому здавленню, загрожує дуже повільним відторгненням з утворенням незагойної виразки і являє загрозу інфікування, виникнення вологої гангрени. Щоб уникнути цього, ділянки шкіри з ознаками некрозу, що починається, кілька разів на день змазують концентрованим розчином перманганату калію.

 

Пролежні частіше настають у виснажених хворих, але від них не гарантовані й гладкі нерухомі хворі. В останніх нерідко настає мацерація шкіри промежини, пахових згинів, пахвових ділянок і під молочними залозами з небезпекою наступної виразки.

 

Профілактика цих ускладнень полягає в дотриманні чистоти тіла хворих, уважному і щоденному огляді шкіри, особливо ділянок, що піддаються тиску. Такі повні огляди можливі при повертанні хворого на бік.

 

Перша ознака пролежня, що починається - почервоніння чи посиніння шкіри на обмеженій ділянці, зазвичай крижів, лопаток, п'яткових бугрів, потилиці; при положенні хворого на боці - ділянці великого вертіла, ості підвздошної кістки, зовнішній щиколотці.

 

Підозрілі місця щодня оглядаються й обробляються водою з милом, висушуються й протираються слабким розчином оцту, камфорним спиртом або одеколоном. Разів зо два на день треба повертати хворого, щоб звільнити від тиску ділянки шкіри, де найбільш часто виникають пролежні, і масажувати їх.

 

Кращими матрацами для важких хворих є поролонові і надувні. Вага тіла розподіляється на них рівномірно на всі ділянки шкіри. Вони дозволяють утримувати постіль у необхідних гігієнічних умовах, особливо у хворих, у яких існують сечові чи кишкові свищі.

 

Для хворих із метастазами рака в хребет чи трубчасті кістки м'які й пружинні матраци підсилюють больові відчуття. Цим хворим необхідна тверда постіль, що не прогинається, найкраще тонкий поролоновий або волосяний матрац на дерев'яному щиті або дерев'яній кушетці. Простирадла повинні бути без швів. Натільна білизна - вільна, зніматися легко.

 

за матеріалами
www.Cancer.ic.ck.ua
 


 
   
 
  Links: med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua | ultramed.com.ua | ukrmedsys.infomir.kiev.ua | mstol.com.ua | mkreslo.com.ua
Copyright © 2007
design by netto.com.ua
bigmir)net TOP 100 META-Ukraine Rated by MyTOP Рейтинг@Mail.ru