Про компанію Продукція Дошка оголошень
 

Про компанію
     
Прайс-лист
Публікації
Реєстрація ВМП
Партнери
Контакти
Вакансії
Події
   
   
 
Продукція
     
Лабораторія
Фізіотерапія
Нейрохірургія
Кардіологія
Неонатологiя
Рентгентехніка
Рентгензахист
Ендоскопія
Ультразвукове устаткування
Високочастотна хірургія
Фетальнi монітори і доплери
Шприцеві насоси
Відсмоктувачі хірургічні
Офтальмологія
Мікроскопи
Ваги медичні
Медичні меблі
Оздоровчо-реабілітаційні
установки
Різне
   
   
Напівавтоматичний аналізатор Stat Fax 1904+
   Добавлено: 28 мая 2008  
 
Напівавтоматичний аналізатор Stat Fax 1904+
Awareness Technology, США

        Stat Fax 1904+ - напівавтоматичний аналізатор для клінічної біохімії. Застосовується як у невеликих КДЛ поліклініках і лікарнях, так і в лабораторіях великих ЛПЗ для підстрахування більших приладів - автоматів. Можливе підключення аналізатора до комп'ютера зі створенням бази даних, веденням лабораторного журналу й систематизації статистики. Система відкрита для будь-яких методик і будь-яких реактивів. Ви можете придбати в компанії Українські Медичні Системи


Можливості аналізу:

Ферменти: АЛТ, АСТ, ЛДГ, g - ГТ, a- амілаза, кисла фосфатаза загальна й простатична фракція, лужна фосфатаза, реатинкиназа загальна й серцева фракція; Органічні й неорганічні субстрати: альбумін, білірубін прямій і загальний, гемоглобін, гликогемоглабин, глюкоза, сечовина, креатинин, сечова кислота, загальний білок, триглицериды, холестерин, холестерин ЛПВП, ЛПНП, холестерин.
Електроліти: залізо, ОЖСС, кальцій, калій, магній, натрій, фосфор, хлориди;
Різні білки: імуноглобуліни A,G,M, C-Реактивний білок, ревматоидный фак- р, аполипопротеиды й ін. • Технічні характеристики аналізатора, що Ви можете придбати в компанії Українські Медичні Системи:
  Продуктивність фотометрирования:

 • "по кінцевій крапці" - до 360 т/година,
  у режимі кінетичних вимірів- до 180 т/година. • Фотометрія:
 • Лінійна межа виміру від - 0.20 до 2.50 одиниця оптичної щільності
  Фотометрична помилка +/- 1%
  Стабільність змін не більш ніж 0.005 А за 8 годин роботи галогеновой лампи накалювання
  Стандартні довжини хвиль 340, 405, 450, 495, 545, 600 нм (додаткові фільтри для інтервалів 340-700 нм можуть бути замовлені).
  Розміри реакційної пробірки: стандартні, 12 мм діаметр із мінімальним обсягом 1 мол, або 250 мкл із проточної кюветой
 • Електричні параметри:
 • Мікропроцесор Z80А або Z180
  Харчування 220 У, 50-60 Hz
  Монітор светодиодный на 16 параметрів
  Принтер термальний, матриксный 20 знаків плюс графіка
  Клавіатура 16 сенсорних клавіш
 • Програмне забезпечення:
 • Швидкість читає, обраховує й друкує результати за 3 сек./зразок
  Експериментальне меню більш ніж 50 відкритих каналів для зберігання результатів. Зберігає всі параметри, включаючи довжини хвиль, результати, коди, лінійні або нормальні залежності, стандартні значення й попередню калібровану криву.
 • Інше:
  Температура температурний блок на 370С с переключ. on/off
  Розміри / Вага 23х30х8 див, 6.8 кг
  Сертифікат CE Mark

 • Додаткове встаткування:
  Mosquіto - проточна кювету, що підвищує продуктивність роботи, з мінімальним обсягом проби 250 мкл. Дозволяє скоротити витрата реактивів в 2 рази.
  Stat Tracks - програмне забезпечення для керування приладом через комп'ютер і одержання результатів.
  Redі Check - перевірочний набір, призначений для перевірки калібрування, точності й лінійності фотометричних аналізаторів.
 • Специфікація проточної кювети Mosquіto:
  Оптичний осередок:

 • Обсяг мінімальний обсяг 250 мкл. Інші можливі обсяги 300, 350, 400, 450 або 500 мкл
  Довжина пробігу променя 1 див
  Композиційні матеріали сталь, стекло 1 мм Pyrex
 • Контрольний модуль:
 • Харчування 12V, 0.7А від аналізатора
  Насос вакуумного, силіконовий, плунжерного типу
 • ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ Bіochem SA і Stat Fax 1904+ Stat Fax 3300

  Характеристики

  BioChem SA

  Stat Fax 1904+
  (Ви можете придбати в компанії Українські Медичні Системи)

  Stat Fax 3300
  (Вы можете приобрести в компании Украинские Медицинские Системы)

  Тип анализатора

  Встроенная проточная кювета (+ термостат на 24 пробирок)

  Наливного типа на 12 пробирок (+ проточная кювета)

  Встроенная проточная кювета (+ термостан на 18 пробирок)

  Режимы измерения

  Конечная точка, монохраматическое/ бихроматическое считывание, кинетика, турбодиметрия, двухточечный, многоточечный режим, нефелометрия, бланк по пробе

  Конечная точка, кинетика, по фактору, по стандарту, многоточечный режим, режим %поглощения, двухволновые измерения, мультистандарт

  Конечная точка, кинетика, по фактору, по стандарту, многоточечный режим, режим %поглощения, двухволновые измерения, мультистандарт

  Фильтры

  Колесо фильтров на 8 позиций: 340нм, 405нм, 510нм, 546нм, 578нм, 630нм и 2 свободные позиции

  Колесо фильтров на 6 позиций: 340нм, 405нм, 450нм, 505нм, 545нм, 600нм

  Колесо фильтров на 8 позиций: 340нм, 405нм, 505нм, 545нм, 580нм, 630нм и 2 свободные позиции

  Число программируемых методик

  41 запрограммированных наиболее часто используемых методик + возможность программирования более 60 собственных методик

  40

  120

  Минимальный объём реагента

  200 мкл

  1 мл(наливная кювета); 0,5мл (проточная кювета)

  Мин 250 мкл

  Температура

  Комнатная, 25oС, 30oС, 37oС

  37oС

  37oС

  Управление прибором

  Сенсорный ЖК дисплей(320х240), построение графиков реакции во время измерения

  Встроенная клавиатура на 16 клавиш

  Встроенная клавиатура на 20 клавиш

  Контроль Качества

  Сохранение данных контроля качества в течение 31 дня, построение кривых Леви-Дженингса, расчёт средних значений, SD , CV

  нет

  Сохранение данных контроля качества, построение кривых Леви-Дженингса, расчёт средних значений, SD , CV

  Память

  1060 результатов

  Нет

  500 результатов

  Принтер

  Встроенный термальный принтер

  Встроенный термальный принтер

  Встроенный термальный принтер

  Подключение к компьютеру

  RS232

  RS232

  RS232

  Размеры

  50 x 34 x 14см

  24х34х10см

  35х40х15см

  Вес

  7кг

  4.5кг

  10кг


 • 1. ПРИЗНАЧЕННЯ
  Біохімічний аналізатор Stat Fax ® 1904+ R - це компактним, керованим мікропроцесором, фотометр загального призначення з можливістю двухволнового виміру, із шістьма фільтрами й температурою інкубації 37 ° С. Стандартний діаметр використовуваних круглих пробірок - 12 мм. Відповідно до  опису інструмент може використовуватися для виміру оптичної щільності, концентрації по калибраторам або вимірів швидкості процесу (кінетичних характеристик). ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ. Ви можете придбати в компанії Українські Медичні Системи.

  2. ОПИС
  Stat Fax ® 1904+ R предназначендля виміру й розрахунку результатів по кінцевій крапці й кінетичним колориметрическим методом. За допомогою цього приладу може бути виконаний будь-який тест, заснований на вимірі оптичної щільності, на одному з фільтрів з відповідною або близькою довжиною хвилі. Крім того, можливе внесення даних у розрахункові формули в існуючі програми для виконання лабораторних тестів. Ці програми включають розрахунок швидкості реакції й одне- або многоточечную калібрування. За допомогою буквено-цифрового дисплея прилад повідомляє оператора, що необхідно виміряти відповідну пробірку. Після виміру виробляється необхідний розрахунок і видача результатів тесту на принтер.

  На додаток до виміру на одному із шести фільтрів оператор може вибрати  довжину, що відтинає, хвилі для двухволнового виміру в будь-якому робочому режимі. Це коректує можливу інтерференцію в тестових пробірках і ефекти турбулентності.

  Кожний режим роботи є самостійним для зменшення помилок і простоти керування. У всіх режимах прилад буде обнуляться по повітрю, запитувати й вимірювати пробірку із бланком (неодружений пробій) і, потім вимірювати й автоматично роздруковувати результати  пробірок, що вставляються. У режимі виміру оптичної щільності ( Абсорбція ) прилад вимірює й друкує різницю абсорбції на обраних користувачем фільтрах. У режимі розрахунку по факторі ( Фактор ) концентрація визначається множенням оптичної щільності на уведений користувачем фактор (коефіцієнт). У режимі розрахунку по одному стандарті ( Стандарт ) розрахунок концентрації виробляється за законом Beer 'а на підставі виміру одного стандарту (калибратора). У режимі многоточечной калібрування % поглинання ( Многоточечная % Abs ) оптична щільність проби представляється як відсоток від першого стандарту на каліброваній кривій. При многоточечной калібруванню Многоточечная ) розрахунок концентрації виробляється за законом Beer 'а на підставі кусочно-лінійного калібрування по декількох стандартах (до 7). Використання індивідуального бланка проби доступно у всіх режимах, включаючи вимір оптичної щільності( Абсорбція ) і кінетику ( Відносний ). У кінетичному режимі виміряється середня величина зміни абсорбції за хвилину, що потім множиться на фактор (коефіцієнт), уведений користувачем, або розрахований по попередньо обмірюваному стандарті з відомою активністю. Проміжні виміри оптичної щільності кінетичного методу можуть бути надруковані убудованим графічним принтером для підтвердження лінійності реакції. Кінетичний режим включає опцію "Пакетний режим" , при цьому можливо одночасне виконання декількох кінетичних тестів з конвеєрним виміром проб.

  Stat Fax ® 1904+ R включає енергонезалежну пам'ять, це забезпечує збереження параметрів тесту й каліброваній кривій і швидкий виклик тесту в міру необхідності. Назви 30 найпоширеніших  методик записані на перших 30 позиціях, що дозволяє користувачеві програмувати свої тести під відповідними назвами. На додаток, інші тести можуть бути збережені в пам'яті під номерами в "Меню Користувача" (і названі за допомогою клавіатури) загальною кількістю до 69.

  Stat Fax ® 1904+ R також містить інкубаційний бік (37 ° С) на 12 позицій. Інкубатор пристосований під 12 мм круглі тестові пробірки. Одномісна самоконтрольована інкубаційна система убудована у вимірювальний осередок для підтримки температури при вимірах у методах, що вимагають 37 ° С. Це необхідно для точного визначення швидкості реакції.

  Stat Fax ® 1904+ R призначений для одержання швидких, точних і відтворених результатів; не вимагає обслуговування, простий у керуванні; гнучкий і економічний. Стабільні калібровані фактори, надійний дизайн, і режим збереження лампи забезпечують гарну працездатність Stat Fax ® 1904+ R .

  3. ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  §                                              Діапазон лінійності виміру: 0,00 - 2,50 одиниць оптичної щільності (А)
  Точність фотометра: ± (1% від виміру + 0,005 А) при 1,5 А / ± (2% від виміру + 0,005 А) при 1,5-2 А
  Стабільність: дрейф нуля не більше 0,005А в плин 8 год
  Джерело світла: галогеновая лампа з вольфрамовою ниткою
  Фільтри (довжини хвиль): 340, 405, 450, 505, 545 і 600 нм
  Ширина смуги пропущення на половині висоти: 10 нм
  Тип фільтра: інтерференційний
  Розмір пробірки: 12 мм, стандартна кругла
  Мінімальний обсяг: 1 мол
  Максимальний обсяг: 2 мол (тільки для контролю 37 ° С)
  Температура: 37 ° С ( ± 0,3 ° ), інкубаційний блок включений постійно, вимірювальний осередок може включатися/ вимикатися
  Час прогріву лампи в кінетичному режимі 120 з
  лампи із проточної кюветой Mosquіto ™ 240 з
  лампи в інших режимах 45 з
  осередку 20-30 хв, залежить від навколишньої температури
  інкубаційний блок 20-30 хв, залежить від навколишньої температури
  Час автоматичного відключення лампи для її збереження: через 15 хв бездіяльності, 30 хв із Mosquіto ™
  Швидкість: вимір, розрахунок і печатка результатів за 3 з
  Дисплей: буквено-цифровий, 16-значный, жидкокристаллический
  Принтер: термічний, 20 знаків у рядку
  Клавіатура: 16 мембранних клавіш, 4х4, зі звуковим сигналом
  Методу розрахунку: Однокрапкове калібрування по стандарті або факторові
  Многоточечная калібрування (до 7)
  Кінетика по стандарті або факторові (одиничні або множинні) За фіксованим часом
  Необхідні запобіжники: 120У - 0,6А, 3 Ag slo blo
  Електроживлення: 120 або 240Вольт, 50-60 Гц, (перемикання на вибір)
  Корпус: пластиковий пофарбований вогнетривкою емаллю з металевою підставою
  Розміри й вага: 24 х 34 х 10 див, 4,5 кг
   Робоча температура, що рекомендується, і вологість: 18 - 35   С / менш чим 85%

  Додаткові аксесуари на вибір:

  §                                              Перевірочний набір для фотометра Redі - Check

  §                                              Проточна кювету Mosquіto ™

  §                                              Програмне забезпечення Stat Tracks ™

  В " STAT FAX 1904+" убудований термопринтер, від матричного принтера більше шуму й потрібно додатковий видатковий матеріал - спеціальна стрічка для принтера. В " STAT FAX 1904+" є убудований термостат на 12 пробірок. Проточна кювету працює на вакуумному компресорі, що підвищує надійність приладу, відсутність тертьових частин, відсутня можливість влучення пухирців повітря в проточну кювету. В " STAT FAX 1904+" використовується дихроичное зчитування - одночасна робота двох фільтрів, що значно підвищується відтворюваність результату. Прилад можна використовувати як із проточної кюветой, так і без її - у користувача завжди є вибір.


  Ви можете придбати в компанії Українські Медичні Системи, одержати професійні консультації, сервісне обслуговування.


   
     
   
    Links: med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua | ultramed.com.ua | ukrmedsys.infomir.kiev.ua | mstol.com.ua | mkreslo.com.ua
  Copyright © 2007
  design by netto.com.ua
  bigmir)net TOP 100 META-Ukraine Rated by MyTOP Рейтинг@Mail.ru