Про компанію Продукція Дошка оголошень
 

Про компанію
     
Прайс-лист
Публікації
Реєстрація ВМП
Партнери
Контакти
Вакансії
Події
   
   
 
Продукція
     
Лабораторія
Фізіотерапія
Нейрохірургія
Кардіологія
Неонатологiя
Рентгентехніка
Рентгензахист
Ендоскопія
Ультразвукове устаткування
Високочастотна хірургія
Фетальнi монітори і доплери
Шприцеві насоси
Відсмоктувачі хірургічні
Офтальмологія
Мікроскопи
Ваги медичні
Медичні меблі
Оздоровчо-реабілітаційні
установки
Різне
   
   
Аналізатори вмісту електролітів Medica EasyLyte, EasyLyte Plus, EasyLyte Lithium, EasyLyte Calcium (Medica, США)
   Добавлено: 18 мая 2009  
 
Серия надійних, зручних, економічних селективних для іона аналізаторів електролітів виробництва американської компанії Medica Corporation. Ета аналізатори настільки добре відомі і популярні, що практично не потребують опису і реклами.

 


Фирма Medica заслужено вважається одним з провідних виробників аналізаторів електролітів, оскільки її продукція повністю при невисокій ціні задовольняє всім вимогам, що пред'являються до цих приладів, таким як точність і прудкість аналізів, надійність і простота у використанні і технічному обслуговуванні.

  • Для управління аналізаторами електролітів серії EasyLyte використовується простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в якому оператор працює лише клавішами "Так і ні".
  • Готовая до використання жорстка упаковка з реагентами об'ємом 800 мл дозволяє Вам мінімізувати частоту заміни реагентів і понизити вартість аналізу, а вставки для автоматичного протирання зонда виключають контакт оператора з біологічними рідинами, а наявність режиму автокалібрування позбавить Вас від рутинної процедури калібрування приладу.
  • Программное забезпечення приладів автоматично підраховує статистику аналізів на контроль якості, сигналізує про відхилення результатів аналізу від встановленої норми і сигналізує про порушення роботи аналізатора. Всі ці дані, як і результати аналізів, роздруковуються на вбудованому принтері.
  • Все аналізатори серії EasyLyte мають можливість підключення приставки для подачі проб в автоматичному режимі, яка дозволить ще підвищити його продуктивність за рахунок повної автоматизації роботи.

Устройство для автоматичної подачі проб EasySampler

Пристрій для автоматичної подачі проб EasySampler призначений для автоматичної подачі проб сироватки, плазми або розведення сечі для аналізаторів EasyLyte Na/K, Na/K/Cl і Na/K/Li. EasySampler має барабан на 24 позиції, 21 з яких призначені для зразків, 1 для термінових зразків (позачергового аналізу) і 2 позиції для проведення контролю якості.< Тримач зразків призначений для чашок об'ємом 0,5 або 2,0 мл.

Аналізатор EasyLyte, оснащений пристроєм EasySampler, автоматично роздруковує результати аналізів з вказівкою номерів позицій в барабані для зразків, а також дати і часу аналізу. Аналіз автоматично повторюється, якщо отриманий результат виходить за кордони раніше заданого діапазону нормальних значень. Крім того, оператор може уручну запустити повторний аналіз будь-який із зразків, що знаходяться в барабані. Всі результати аналізів зберігаються в пам'яті аналізатора для подальшої обробки.

Пристрій для автоматичної подачі проб EasySampler оснащений датчиками що переривають роботу в разі, якщо в зоні аналізатора виявляються сторонні предмети, які можуть порушити роботу приладу (наприклад, руки оператора). В цьому випадку прилад припиняє роботу і видає звуковий сигнал, поки перешкода не буде усунена.На сьогоднішній день в серії EasyLyte виробляються п'ять типів аналізаторів електролітів:

 

  • EasyLyte K+ Na+

  • EasyLyte K+ Na+ Cl-

  • EasyLyte Lithium K+ Na+ Li+

  • EasyLyte K+ Na+ Cl- Li+

  • EasyLyte Plus K+ Na+ Ca++ pH

Аналізатор електролітів EasyLyte об'єднав в собі простоту управління (всього дві кнопки "Так і ні"), легкість обслуговування і дуже високу надійність. Контейнер з реактивами мінімізує потребу в обслуговуванні приладу і робить вартість аналізу нижче, ніж будь-коли раніше.

 

Один 800 мл контейнер розрахований приблизно на 1200 аналізів. Вбудована в той же контейнер зливна ємкість і автоматично пробозаборник, що очищається, виключають контакт з пробою, що гарантує неможливість інфікування оператора.

Калібрування аналізатора електролітів повністю автоматичне, а електроди, що мають тривалий термін життя, не потребують обслуговування.


За бажанням замовника прилад може комплектуватися пристроєм автоматичної подачі проб EasySampler з каруселлю на 21 позицію. Даний пристрій може підключатися до будь-якого з вироблюваних Medica аналізаторів електролітів EasyLyte і може отримуватися як разом з аналізатором, так і в подальшому, окремо.

 EasyLyte

EasyLyte PLUS

EasyLyte Lithium

EasyLyte

EasyLyte Calcium

Параме

Na+, K+

Na+, K+, Cl-

Na+, K+, Li+

Na+, K+, Cl-, Li+

Na+, K+, Ca++, pH

Тип проби:

Цілісна кро

+

Сиворотк

+

Плазм

+

Се

+

-

Об'єм проби:

Кр

100 мкл

Се

400 мкл сечі, розбавленою 1:10

-

Діапозон вимірів:

Na+ у крові

20-200 ммоль/

К+ у <!-- кро

0.2-40 ммоль/

Cl- у <!-- кро

-

25-200 ммоль/

-

25-200 ммоль/

-

Li+ у <!-- кро

-

0.0-5.0 ммоль/

-

Ca++ у <!-- кро

-

0.1-6 ммоль/

pH кро

-

6.0-8.0

Na+ у се

25-1000 ммоль/

-

K+ у <!-- сечі

1.0-500 ммоль/

-

Cl- у <!-- сечі

-

25-500 ммоль/

-

25-500 ммоль/

-

Час аналізу:

Кр

60 секу

сеча

90 секу

-

Об'єм пам'яті:<

Аналі

100

125

Контроль якос

 

 
   
 
  Links: med.ultramed.kiev.ua | ultramed.kiev.ua | ultramed.com.ua | ukrmedsys.infomir.kiev.ua | mstol.com.ua | mkreslo.com.ua
Copyright © 2007
design by netto.com.ua
bigmir)net TOP 100 META-Ukraine Rated by MyTOP Рейтинг@Mail.ru