МАГАФОН-01

 

ООО "Украинские Медицинские Системы"

+380 44 501 8140
+380 44 296 1770

info@ukrmedsys.com
http://ukrmedsys.comАпарат МАГАФОН-01 призначений для магнітоакустічеського дії на організм людини в стаціонарних, амбулаторних і домашніх умовах з метою профілактики і лікування різних органів і систем.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

    * Захворювання опорно-рухового апарату:
          об деформуючий остеоартроз, артрит, остеохондроз хребта (у тому числі і з корінцевим синдромом), міозит, подагра, бурсит, епіконділіт.
    * Травми опорно-рухового апарату:
          об переломи кісток, удари м'яких тканин, гематома, пошкодження зв'язок і м'язів, посттравматичний набряк, післяопераційні рани, травми суглобів.
    * 3аболевания серцево-судинної системи:
          про варикозна хвороба, хронічна венозна недостатність з трофічними розладами, вегето-судинна дистонія за гіпертонічним типом.
#  Неврологічні захворювання:

    * невралгія трійчастого нерва, неврит;

# ЛОР - захворювання:

    * хронічний отит, гайморит, фронтіт, риніт (зокрема алергічний).

# Ірідоцикліт
# Захворювання внутрішніх органів:

    * трахеїт, бронхіт

# Стоматологія:

    * пародонтіт, артрит височно-нижнечелюстного суглоба, гінгівіт, хронічний сиалоаденіт.
ПРОТИПОКАЗАННЯ:

    * гнійні запальні захворювання в гострий період, гарячкові стани
    * захворювання крові: системні захворювання крові, кровотеча і схильність до нього, схильність до тромбоутворення або наявність тромбів, гострий тромбофлебіт
    * захворювання серцево-судинної системи: виражена гіпотонія, важкий перебіг ішемічної хвороби серця, ранній інфарктний для поста період, гострий період порушення
мозкового кровообігу     * вагітність
    * онкологічні захворювання
    * тиреотоксикоз
    * діенцефальний синдром
    * наявність кардіостимулятора, що імплантується, в місці дії.

Наявність невеликих металевих включень, а також коронок в порожнині рота не служить протипоказанням до призначення апарату в терапевтичних дозах.

Прагнення до підвищення ефективності і безпеки фізіотерапевтичних методів лікування привело до створення пристрою, що утілив все краще, що можуть дати для здоров'я людини магнітне поле і віброакустічеськая терапія. Результатом наукового пошуку з'явився Апарат для магнітоакустічеськой терапії портативний МАГАФОН-01. Експериментальні і клінічні випробування апарату вже в самому їх початку підтвердили, що комплексна дія низькочастотного змінного магнітного поля і віброакустічеськіх коливань типу "білий шум" забезпечує стійкий лікувальний ефект з перших хвилин дії. З перших оцінок: Видно стійка позитивна динаміка поліпшення функції суглобів або хребта (залежно від області дії). Досягнуті поліпшення функції відзначили 68% пацієнтів, а динаміка відсутності скарг до процедур до 10-го дня склала 100%.Відмітні особливості комплексної дії: механічне збудження рецепторів, періодичні стиснення-розтягування тканин, зниження тонусу судин головного мозку, рефлекторне зниження артеріального тиску до нормальних цифр, пониження чутливості периферичних рецепторів, поліпшення скоротливої здатності мікросудин. Це приводить до зняття емоційної напруги, поліпшення сну; до підвищення стійкості мозку до гіпоксії; до знеболюючого ефекту; до поліпшення метаболізму; до підвищення активності всіх відділів ендокринної системи. Знижується сприйнятливість організму до стресових ситуацій і несприятливих екологічних чинників.

Важливі лікувальні переваги апарату МАГАФОН-01:

    * Ефективніше, якісніше лікування і більший діапазон показань до застосування в порівнянні з роздільно вживаними методами фізіотерапії, при цьому зберігається мінімум протипоказань;
    * Відсутність прямих аналогів;
    * Скорочення термінів лікування;
    * Поєднання з медикаментозним лікуванням дає добрий результат;
    * Не потрібна спеціальна підготовка обслуговуючого персоналу. Для лікування захворювань апаратом МАГАФОН-01 досить прикласти його робочою поверхнею до вказаної в інструкції зони і провести дію. Тобто, можливе широке застосування апарату в домашніх умовах як дорослими, так і дітьми.
Комерційні достоїнства апарату МАГАФОН-01:

    * Потенційними споживачами апарату є не тільки медустанови, але і кожний з нас;
    * Ціна апарату сопоставіма з вартістю разового курсу рецептурного лікування, тоді як середній термін служби 5 років.
    * За наявності вибору пацієнти віддають перевагу методам лікування, що не вимагають багато знань, часу і хімічного втручання в організм.

Людство зайняте пошуком панацеї, апарат МАГАФОН-01 - важливий крок в цьому напрямі. Можливості апарату МАГАФОН-01 дозволяють порівняти його по медичній цінності з універсальною аптечкою.

Ціна: 1320 грн


© Ukrainian Medical Systems